ED Group a.s.

LOKALITA

RESIDENCE CASTLE VIEW se nachází v klidné vilové zástavbě plné zeleně na Praze 4, Kavčích horách, v Podolí. Jedná se o atraktivní lokalitu, která má výbornou dopravní dostupnost i pro občany bez vlastního automobilu. V těsné blízkosti projektu se nachází stanice metra C Pražského povstání nebo autobusová zastávka linky 121, která jezdí po trase Nádraží Braník - Novodvorská- Poliklinika Budějovická - Pankrác až do zastávky Podolská vodárna.

Při výběru pozemku se samozřejmě myslelo i na rodiny s dětmi, neboť v blízkosti se nachází První jazyková základní škola Horáčkova, Škola Kavčí hory, která v sobě zahrnuje Mateřskou, Základní a Střední odbornou školu služeb či Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4.

Nákupní centrum Arkády Pankrác Praha, které stojí nedaleko RESIDENCE CASTLE VIEW, patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější nákupní zóny v Praze, díky široké nabídce obchodů.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci sportu, kteří mohou navštívit Plavecký stadion Podolí, nebo zajít do Žlutých lázní. Cyklisté zase ocení Modřanskou cyklostezku, která vede podél Vltavy. Pro maminky s kočárky je ideálním místem pro odpočinek park Kavčí hory.